Couponing is not just for those on a tight budget; it's for any and everyone who loves to get a great deal on items they use daily/monthly/weekly. There are some people that believe it's too much work and too time consuming. Just a few hours a day and a lot of organization save you time and money. ORGANIZATION IS HUGE!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjnOZfS699fx0_rOB8ksH4HTJlmOLskWmsq3DWTXp55N35RxrWdnBK8LM3kKKZAGaCsxltu-4yXGJH-XjCfVrq27Ys7HSRHOgpYvbASou9f5Y5rAOmIsu8wTM8Q_K8tgLSKqO8MtamfWBcU/s760/barcode.jpg)
January 17, 2013
Safeway Just4U Deals
Recently some of us lucky gals received the Morning Star BzzAgent campaign. Right now Safeway has a Just4U price of $2.99. If you received the campaign you should have $1 off coupon, making the Morning Star Burgers $1.99! .50cents a patty is really good I think for a quick lunch or dinner. I have been obsessed lately trying to make cheap dinners! Its so awesome to make a great meal for 2 and know you only spent around $5 for the two of you!
#GotItFree
A few other deals:
La Victoria Tortillas 8ct.
Just4U Price $1.39
-$1 off ANY (1) Package of La victoria Tortillas (1/6/2013 SS)
Final Price:
.39cents for a 8ct pack of tortillas
Pepperidge Goldfish Crackers 6.6-8oz
Just4U Price $1.00
*Sadly no coupon :-( But this is a great price, I love to eat these as a snack! They are so addicting though!
Windex 26oz
Just4U Price $1.90
*Not sure if all Windex products work, but there are several coupons to use. You can buy Windex as low as 90cents
$1/2 Windex Multi Surface (1/13/2013 SS)
.55cents/1 Windex Multi Surface (1/13/2013 SS)
$1/2 Windex Glass Cleaning (1/13/2013 SS)
Plus a few printables on coupons.com *But not everyone has the ink*
Final Price:
.90cents when you use the .55cents/1 Multi Surface
Sparkle Prints 1ct Paper Towels
Just4U Price $1
*No coupon available that I know of; but if you need paper towels it is a great deal!
Extra Gum Plentypack 15ct.
Just4U Price .70cents
*No coupon available that I know of
Produce
Just4U Discount 20% off Produce Purchase
Bananas .47cents/lb
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment